Ponuka - www.evamaria.sk

... v srdci javorníkov

Horský Hotel Eva-Mária

logo
Prejsť na obsah
ČO PONÚKAME ?
Pri návšteve nášho zariadenia už mnohí ľudia ocenili našu príjemnú rodinnú atmosféru. Eva Mária je zariadenie kategórie rodinný penzión*. Priamo v objekte je vlastná celoročne prevádzkovaná reštaurácia,  v ktorej sa varí ako u babičky tradičným spôsobom.
Horský Hotel Eva-Mária je v prevádzke od r. 1997 a môže sa pochváliť množstvom návštevníkov
takmer z celého sveta.

Naše zariadenie bolo ako 1. na slovensku v roku 1999 ocenené ZNAKOM KVALITY od Slovenského Zväzu vidieckej turistiky a agroturistiky ktorého sme dlhoročnými členmi.
Certifikát znaku kvality SZVTA
Nastreté na svadbu - jedáleň
Kompletné rodinné oslavy so slávnostným menu. V reštaurácií s 45 stoličkami organizujeme catering, švédske stoly a na želanie slávnostnú výzdobu priestorov. K dispozícií máme aj salónik s 26 stoličkami kde je možnosť posedenia prípadne menšieho školenia. Požičiavame data projektor s plátnom.
Relaxačný areál za potokom teambuilding
Možnosť rodinných a firemných posedení a školení na prenájom relaxačného areálu za potokom. Realizujeme svadby, opekačky, grilovačky, večery s hudbou. Máme skúsenosti aj so sústredeniami športovcov a mládeže.

Karol Zálešák
Možnosť objednať živú hudbu + DJ. Vaše posedenie vám vieme spríjemniť živou harmonikovou hudbou so širokým repertoárom. Vedúci vám zahrá od Slovenských, Českých až po svetové hity alebo tiež trampské gitarovky. V prípade, že si chcete zatancovať vieme odporučiť skúseného DJ-a
Možnosť vypožičania bicyklov alebo úschova vlastných bicyklov a drobný servis vašich bicyklov. Čistenie bicyklov prípadne dobíjanie e-bike bicyklov.
Zjazdové lyžovanie je možné v strediskách
SKI RÁZTOKA 5km SKI KOHÚTKA 50km SKI TERCHOVÁ
SKI ČERTOV 40km  SKI PODJAVORNÍK
SKI MAKOV 45km SNOWPARADYSE VEĽKÁ RAČA
Bežecké lyžovanie je možné v dobrých podmienkach na okružnej zvážnici, Javorníckej Magistrále alebo pre začiatočníkov v areáli za potokom.

Rybári môžu skúsiť rybačku na rybníku priamo v centre Hornej Marikovej. Miestny pstruhový potok je možné vyskúšať s povolenkou. Dobrá rybačka je aj na priehrade mládeže v Udiči.
Rybačka na Rybníku
Huby v Marikovej
Hubári a zberači liečivých rastlín tu majú raj. Okolie je bohaté na zber húb, malín, čučoriedok, a byliniek. Radi vám požičiame sušičku a nazberané plody si môžte odniesť so sebou domov.

... v srdci javorníkov

Horský Hotel Eva-Mária

Horná Mariková 484
018 03
Slovensko
 +421 43 521 61
 hotelevamaria@gmail.com
 Horský Hotel Eva-Mária
 
Návrat na obsah